HOSTINA PO IMATRIKULÁCIACH

Milí rodičia, v deň imatrikulácii sa všetko nezjedlo, tak sme si deťmi urobili na druhý deň v škole malú oslavu a pri teplom čajíku sme všetko zjedli.

Fotky tu: 

plus.google.com/photos/101605930807922768134/albums/5943523805382404369?banner=pwa&authkey=CJ7I0eWF9420tgE